Katalog Firm

Organizacji wyprzedaży stocków – Mi Momento

5.00
  1. Strona główna
  2. » Organizacji wyprzedaży stocków – Mi Momento
Informacje kontaktowe
Adres:
Obornicka 104, Suchy Las, Polska 62-002
Strona WWW:
Opis strony:

Mi Momento jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w branży „flash sales”. Działamy jako zewnętrzny dział zakupu dla klubów zakupowych oraz innych przedsiębiorstw handlowych z całego świata. Jesteśmy obecni w Europie, USA, Afryce, Azji i Oceanii. Aktualnie w naszej ofercie można znaleźć zarówno stocki magazynowe jak i aktualne kolekcje producentów i dystrybutorów odzieży i dodatków, biżuterii, obuwia, artykułów home & living, małego RTV i AGD oraz inne.

Dzięki współpracy z wieloma klubami i dostawcami Mi Momento odpowiada szybko i sprawnie na potrzeby zwiększenia obrotów swoich partnerów. Dołącz do ich grona i zostań naszym biznesowym partnerem – razem będziemy powiększali Twoje obroty i zyski.

Zespół Mi Momento to międzynarodowa grupa osób; porozumiewamy się po polsku, angielsku, niemiecku, duńsku, bułgarsku i włosku. Dzięki temu sprawnie i profesjonalnie realizujemy naszą współpracę z partnerami.

Mi Momento sprawi, że zaplanujesz i zrealizujesz nową kampanię w przeciągu kilku dni lub kilku tygodni – jesteśmy bardzo elastyczni.

Kategoria: